Чому електронний кальян гірчить?

28.07.2017

У наш час все більше популярності набуває електронний кальян. Це модний і зручний сучасний аналог традиційного нам кальяну. Він працює від батареї і практично нешкідливий. Замість тютюну використовують спеціальні рідини, які можна вибрати на будь-який смак.

У багатьох країнах світу куріння кальяну, можна порівняти з чайною церемонією, ці традиції популярні вже багато століть. Дуже важливо саме отримувати задоволення від процесу, а не боротися з огидою до неприємних ароматів. Бувають випадки, що насолодитися нею повною мірою неможливо, і причини бувають різні. Усунути їх досить просто, головне-знати, що сталося з Вашим електронним кальяном. Розглянемо основні проблеми, з-за яких може гірчити електронний кальян.

Можна виділити такі найпоширеніші причини.

Основні причини гіркоти в кальяні

Картридж у Вашому кальяні вже прийшов в непридатність, з причини несвоєчасної заправки або дуже довгого використання. Заправляти його рідиною вже не варто. Є велика ймовірність того, що фільтр картомайзере підгорів. В цьому випадку, вам всього лише потрібно замінити картридж на новий, заправити його і насолоджуватися процесом куріння кальяну знову. Це потрібно зробити після 300-700 затяжок, в залежності від сили затягування. Купити картридж можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

Якщо і після заміни картриджа на новий, кальян продовжує гірчити, тоді це може бути пов’язано з неякісними картриджами. Значить Вам доведеться купити нові, але тільки в перевіреному місці, на цьому не можна економити. Також причиною гіркоти, може бути сам не якісний електронний кальян. Такий кальян буде постійно гірчить, незалежно від частоти зміни картриджа або якості рідини для заправки. Тоді його можна обміняти в магазині на інший, якщо Ви недавно купили пристрій.

Чи ж Вам доведеться купувати новий електронний кальян. Якісний кальян не має коштує дешево. Не піддавайтеся спокусі заощадити, все одно з поганим кальяном доведеться витратитися. Також спробуйте змінити фірму рідини для заправки. Може бути, що Вам просто не підходить тій або інший смак.

Якісний кальян не має коштує дешево

найпоширенішою помилкою користувачів електронних кальянів є зарядка кальяну з картриджами всередині. Після такої зарядки картридж буде неодмінно гірчити. Також буде аналогічне наслідок, якщо батарея починає розряджатися.

Якщо Ви будете вчасно доглядати за Вашим коханим електричним кальяном, то він прослужить довгі роки. Перед першим використанням необхідно дуже детально вивчити інструкцію по застосуванню пристрою. Якщо ж цього не зробити, Ви будете просто через неуважність не правильно використовувати електронний кальян. А він, у свою чергу, може принести не задоволення, а стати небезпечним.

Крім того, радимо завжди купувати кальян і аксесуари до нього тільки у надійних магазинах. Адже якість – це запорука успіху.

Написати коментар