Чому після куріння кальяну болить голова

17.11.2017

Фото Чому після куріння кальяну болить головаГоловний біль, як наслідок тривалого куріння, здатна зіпсувати враження навіть від самого якісного кальяну. Причому, страждають від неї не тільки недосвідчені курці, не знайомі з тонкощами приготування і куріння кальяну, але й давні любителі кальянокуріння.

Іноді, головний біль супроводжується нудотою і легким запамороченням. Чи траплялося Вам діагностувати у себе подібні симптоми? Так зване «кальянне похмілля».

З даної статті Ви дізнаєтеся, чому від кальяну болить голова, як цього уникнути, і як з цим боротися, якщо уникнути все ж не вдалося.

Що таке кальянна хвороба?

Кальянне похмілля настає в результаті неправильного куріння. Це самопочуття характеризується недостаткомв крові кисню та надлишком вуглекислого газу. Зниження концентрації кисню в крові згубно впливає на центральну нервову систему (ЦНС), і як наслідок ми відчуваємо запаморочення, нудоту і головний біль

Чому після куріння кальяну болить голова?

Головний біль може бути викликана наступними факторами:

Надмірна фортеця диму. Причиною цього є неправильне приготування кальянной чаші. Якщо тютюн покладений тонким шаром (відстань від тютюну до рівня фольги більше, ніж треба), то рівень вуглекислого газу в диму збільшується, що і призводить до згубних наслідків. При курінні кальяну на голодний шлунок, клітини організму, зокрема мозку, позбавлені поживних речовин.

Недостатність глюкози, наприклад, може сильно погіршити симптоми, складові кальянну хвороба. Голодний курець ризикує навіть втратити свідомість. Зневоднення. У процесі куріння через слизову дихальних шляхів активно здійснюється випаровування рідини. Щоб уникнути набряків, головного болю і нудоти, необхідно поповнювати запаси рідини в організмі.

Неправильно приготований вугілля. Вугілля повинен бути спричинений зі всіх сторін докрасна. В іншому випадку, буде виділятися чадний газ, який відрізняється від вуглекислого всього одним атомом кисню, але є куди більш небезпечною речовиною. Поширеною помилкою новачків є занадто часте вдихання диму.

Зниження рівня кисню в крові і підвищений вміст вуглекислого газу призводить до спазмів судин головного мозку.

Міцний тютюн. Найчастіше, люди, які не курять сигарети, але вирішили покурити кальян, відчувають головні болі в слідстві «нетолерантності» їх організму до нікотину.

Як курити кальян, щоб не боліла голова?

Відмовтеся від кальяну, приготованого на спиртних напоях (незалежно від його кріпості). Інакше кальянне похмілля може посилитися алкогольною інтоксикацією. Більш того, протипоказано приймати лікарські препарати (анальгетики) для зняття головного болю спільно зі спиртним.

Підходьте до процесу приготування кальянной чаші уважно. Слідкуйте за тютюном і вугіллям. Не дозволяйте їм перегорить.

Під час процесу куріння намагайтеся пити якомога більше рідини. Корисніше будуть трав’яні чаї або звичайна вода. Солодкі та газовані напої краще виключити.

Процес куріння кальяну це розмірений ритуал, тому не варто прагнути викурити якомога більше диму. Затягуйтеся повільно, і передавайте трубку товаришам, не скупіться.

Перед курінням краще трохи поїсти. Це позбавить організм від дефіциту глюкози, що зменшить ймовірність настання «кальянного похмілля».

Якщо Ви збираєтеся курити кальян поза домом, то намагайтеся уникати сумнівних кальянних закладів. Вибирайте перевірені місця з хорошими витяжками в залах і кваліфікованим персоналам

Процес куріння кальяну повинен приносити задоволення виключно і залишати приємні враження

Написати коментар