Електронний кальян – що це. Шкода і користь

17.09.2017

Прогрес не стоїть на місці, і на зміну звичним нам кальянам приходять нові – електронні. Такі кальяни є більш безпечними і зручними. Вони можуть повністю замінити звичний для нас кальян, оскільки виконують усі функції, що і звичайний аналог. Електронний кальян створює багато диму і приємного аромату. Для такого кальяну не потрібно спеціально розпалювати вугілля і заправляти його тютюном. Це дуже економить час. Особливо він підходить для тих людей, які люблять курити кальян, але ненавидять його готувати.

Електронний кальян – що це?

На ринку існує безліч моделей електронних кальянів. Всі вони однакові за принципом роботи. Головна складова електронного кальяну – спеціальна рідина, завдяки якій виходить густий і ароматний дим. До її складу входить гліцерин і пропілен гліколь. Це вони замінюють функцію класичного тютюну і є абсолютно безпечними. Під час куріння ніяких шкідливих речовин кальян не виробляє. Енергію кальян живить від знімною батарейки або акумулятора. Одного заряду вистачає приблизно на 40 хвилин безперервного кальнокурения.

Також електронний кальян підійде для тих, хто кидає палити. Вдихати вони будуть той самий дим, але вже без нікотину і шкідливих речовин. Таким чином, людина поступово відвикати від звичних йому сигарет. Практично вся рідина для кальяну безникотиновая. Це означає, що звикання до такого пристрою не буде. Дим, який може виникнути в процесі куріння, нешкідливий абсолютно для всіх – для курців і для людей, що знаходяться поруч.

Електричний кальян виробляє пар за допомогою пристрою, що називається атомайзер. Він здатний уберегти Ваші легені, оскільки нагріває ароматизатор при низьких температурах. Також, коли Ви будете готувати його до використання, Ви не ризикуєте, обжечся, як під час приготування звичайного кальяну. Найголовніша перевага – це підготовлення кальяну до роботи всього за пару хвилин.

Шкода і користь електронного кальяну

Існує безліч суперечок на тему, шкідливий електронний кальян чи ні. Електронний кальян може бути шкідливий тільки в одному випадку, якщо Ви використовуєте неякісну рідина для заправки. Тоді разом із запашною парою, Ви отримаєте тільки шкідливі хімічні речовини, які ніяк не можуть бути корисними. Також не зовсім зручним може виявитися зарядний пристрій кальяну. Щоб продовжити палити його, Вам відразу ж потрібно буде знайти новий акумулятор або заздалегідь запастися. У всіх же інших випадках електронний кальян може бути тільки краще, ніж звичайний.

Звичайно, складно посперечатися, що електронний кальян є абсолютно нешкідливим. Дуже часте куріння може негативно позначитися на здоров’ї. Головне, завжди знати міру. Але зверніть все-таки увагу на те, що плюсів він має набагато більше і ідеально підходить для повної заміни традиційного кальяну.

Написати коментар