1.    
  2.     Кальян на молоці. Як приготувати?

Кальян на молоці. Як приготувати?

Кальян на молоці: пропорції, особливості приготування, основні рекомендації

Для фільтрації традиційно в кальяні застосовується бутильована вода. Однак справжні гурмани і знавці цього виду куріння воліють експериментувати зі смаками. Приміром, кальян на молоці підносить дуже цікаві нотки аромату у вже звичні тютюнові суміші. Через м’якого смаку його вважають за краще курити жінки або ті, хто тільки опановує ази кальянной церемонії.

Основні відмінності

Кальян на молоці дозволяє отримати на виході густий і м’який дим. Приємний аромат — друге відміну заворожливого «хмари». Традиційний кальян на воді дає можливість одержати на виході більш насичений продукт. Чому так? Причиною різних смаків виступають хімічні показники рідин. Щільність води в порівнянні з щільністю молока значно менше. У кальяні саме рідина виступає в якості фільтруючого компонента. Молоко досить ретельно очищає дим від тютюнової суміші, тому смак його є більш чистим і ніжним.

Спосіб приготування

Як зробити кальян на молоці? У цій справі немає нічого складного. Приготування кальяну на молоці практично не відрізняється від традиційного варіанту, хоча і є деякі рекомендації.

Алгоритм дій такий:

Підготувати пристрій, ретельно його помити.
Заповнити колбу водою до необхідного рівня.
Додати необхідну кількість молока.

Найважливіше, на що слід звернути увагу, роблячи кальян на молоці, — пропорції. Використовувати продукт в чистому вигляді небажано: його бурління призводить до утворення сильної піни, яка буде перебивати смак тютюнової суміші. Скільки додати молока в кальян? Все залежить від ваших уподобань. Можна використовувати наступні пропорції молока і води:

1:1. Змішування молока і води 50/50 дозволяє отримати рясний, густий дим з яскраво вираженим молочним ароматом;
1:2. Одна частина молока і дві частки води дають можливість отримати на виході «хмара» з помірним молочним м’яким смаком;
1:4. При змішуванні однієї частини молока і чотирьох часткою води піни практично не буде зовсім.

Знаючи, як приготувати кальян на молоці виходячи з пропорцій, можна експериментувати зі смаками і неодмінно здивувати своїх друзів.

Особливі рекомендації

Щоб приготувати якісний кальян на молоці в домашніх умовах, слід:

Використовувати знежирений продукт. Жирне молоко швидко збивається і спінюється. Якщо ви не хочете отримати замість м’якого ароматного серпанок насичений молочний коктейль, слід використовувати продукт з вмістом жиру менше 1%.
Додати в колбу кубик льоду. Останній допомагає рідини довше залишатися холодною і робить смак ще більш ніжним.
Використовувати коров’яче молоко, оскільки козяче має характерний аромат, який, як правило, перебиває смак тютюнової суміші.

Після кальянной церемонії слід обов’язково ретельно вимити конструктивні елементи пристрою (колбу, шахту, шланг та ін). В іншому випадку залишки продукту прокиснут і загуснуть. Пам’ятайте: усунути запах скисшего молока досить проблематично.

Написати коментар