1.    
  2.     Кальянні мікси з тютюном Al Fakher

Кальянні мікси з тютюном Al Fakher

Нестандартні кальянні мікси давно приваблюють шанувальників кальянокуренії. Кожен раз може бути по-своєму унікальним і оригінальним. Варто лише спробувати змішати кілька видів тютюну і зануритись у приємну атмосферу ароматів.

Шанувальники кальянокуренії дуже часто експериментують. А для того щоб приготування кальяну було завжди успішним радимо заздалегідь підготуватися і вивчити які види тютюну будуть краще всього між собою поєднуватися. Наприклад, виробник тютюн Al Fakher розробив певну методику та визначив найбільш ідеальні кальянні мікси. Виробник провів багато дослідів і визначив пропорції тютюну для куріння кальяну. Тому займатися своєю улюбленою справою буде не лише приємно, а й ароматно. Всі дослідження були протестовані в лабораторних умовах.

Поєднання табаков Al Fakher Lemon і Rose здивує своєю оригінальністю

Виробник пропонує використовувати для приготування кальяну тютюн в рівній кількості. Для цього знадобиться тютюн з ароматом лимона і троянди. Смак кальяну виходить непередбачуваним. А все, тому що аромат виходить з кальяну солодкий, але свіжий. Все збалансовано і ідеально поєднується.

Al Fakher Watermelon Mint і Vanilla

Це неймовірне задоволення від куріння кальяну. Приготувати кальян на такому тютюні дуже легко. Візьміть два види тютюну в рівних частинах і рівномірно розподіліть в чаші. Аромат виходить ванільним, кавуновим і з легкою ноткою листя м’яти. Така комбінація досить популярна. Стійкий кавуновий аромат перетворюється на легкий ванільно-сливовий відтінок. Подібний кальянний мікс повинен спробувати кожен.

Тютюновий мікс Al Fakher Blueberry Orange і Vanilla

Він вражає своєю оригінальністю. Виробник пропонує приготувати кальян в таких тютюнових пропорціях: 1/2 чорниці, 1/4 апельсина і 1/4 ванілі, при бажанні можна ще доповнити мікс тютюном зі смаком кориці. Подібну тютюнову суміш можна описати як вибух фантазії. Він яскравий і насичений. Підійде для куріння у веселій енергійної компанії.

Дослідження показали, що поєднання Al Fakher Blueberry і Golden Grape ідеально підходять один до одного. Кальянний аромат наповнює повітря вином і чорницею, що є дуже незвичайним поєднанням. Змішувати два види тютюну потрібно в пропорціях 1:1. Кальян з ароматом ожини та винограду підходить для куріння з вином або улюбленим чаєм. Безсумнівно, варто спробувати цей мікс.

Чим ще можна здивувати людей, які спробували практично всі поєднання кальянного тютюну?

Відповідь очевидна – Al Fakher Orange і Cardamom. Мікс апельсина і кардамону забивається в кальянную чашу в рівних пропорціях. А куриться приготований кальян дуже легко і невимушено.

А для того, щоб спробувати насправді абсолютно все можна змішати всі існуючі аромати кальянного тютюну Al Fakher Suicide. Такий експеримент буде вдалим, якщо дотримуватися розрахунку 1:64. Насолода від куріння кальяну забезпечено.

Написати коментар