1.    
  2.     Колба для кальяну – основа основ

Колба для кальяну – основа основ

Колба – це серце кальяну. І від того яким буде це серце багато в чому залежить не тільки якість шиша, але і самого процесу куріння.

Колба – це основний аксесуар будь-якого кальяну, інакше кажучи, резервуар для рідини!

Вона є другим фільтром, який охолоджує дим і очищає його від смол, а також зволожує. Адже тільки після цього процесу, дим потрапляє в шланг, а потім до курцеві. Тому, якісна колба – найважливіша складового хорошого кальяну. Найдорожчі колби – це колби, які виробляються з кварцу і гірського кришталю. З не дорогих, звичайно ж, це аксесуари, які створюються з скла. Такі кальяни за ціною доступні кожному.Сьогодні якісна колба для кальяну, яку можна купити в нашому інтернет магазині аксесуарів і сувенірів – це також важливо, як і тютюн для кальяну, і вугілля, і сам кальян. Вони бувають металеві, кришталеві, скляні і навіть пластикові. І кожна з цих колб має як свої плюси, так і мінуси. Найпоширенішими по праву вважаються скляні вироби. Вони не дорогі і тому доступні кожному. Але у них є один мінус – крихкість. Один ніяковий рух і Ви без колби і кальяну.

Що стосується металевих колб, то вони на відміну від скляних деталей не б’ються – міцні!

Правда є одне «але». Вони схильні до окислення, можуть заіржавіти. Та й доглядати за таким аксесуаром важкувато. А при транспортуванні металеві колби схильні більше всіх деформацій: можуть погнутися, мати вм’ятини. Тому, звичайно ж, скляна колба для кальяну, купити яку можна на нашому сайті, більш практична. Та й на відміну від металу, скло інертно і не схильне до дії рідин.

Чим вище сам кальян, тим, безумовно, для стійкості повинна бути масивніший і сама колба!

Не повинно бути скло і тонким. Тому, купуючи кальян або окремо для нього колбу, дивіться в обидва. Також не соромтеся перевіряти колбу на тріщини і шорсткості. Ідентичні скляним колбам і кришталеві вироби. Щоправда, виглядають вони набагато багатше і красивіше.Запорука того, що кальян буде стійкий, і не буде перекидатися при будь-якому незручному русі – важке і міцну основу. Так що, при купівлі кальяну, не полінуйтеся і ознайомтеся підстава вироби. Відмінна риса хорошого, якісного кальяну – якщо, скляна колба має у верхній частині додатковий металевий ободок. Адже такий обідок захищає колбу від ушкоджень у місці з’єднання із шахтою.

Написати коментар