1.    
  2.     Куріння кальяну і алкоголь

Куріння кальяну і алкоголь

Зараз стало дуже модно курити кальян. Його палять скрізь – удома, в клубах, кафе і навіть на пляжах. Багато любителі кальянокуренії воліють його курити разом зі спиртним. Але мало хто замислювався про те, чи можна взагалі вживати алкогольні напої під час куріння кальяну.

Відповідь, можна! Але потрібно знати міру. Що вибрати разом з кальяном, вирішувати Вам. Просто виберіть Ваш улюблений напій і насолоджуйтеся атмосферою. Деякі люди вважають за краще курити з келихом вина в руці, деякі з смачним коктейлем, а є й такі, що просто вибирають пиво.

Як правильно вибрати алкогольний напій

Важливо правильно поєднувати вибраний Вами тютюн для кальяну і алкоголь. Не завжди приємним буде курити кальян з ароматом шоколаду або персика разом з горілкою. Тютюн зі смаком ківі або апельсина також буде погано поєднуватися з віскі. Якщо Ви правильно підберете алкоголь до Вашого улюбленого тютюну, можна буде отримати максимум задоволення.

Пиво, наприклад, буде відмінно підходити до спокійним пахощів тютюну. Між цими двома складовими повинен бути баланс. Тоді можна буде розкрити справжній смак напою і кальяну.

Також можна пити смачні коктейлі під час куріння кальяну. Не радимо змішувати однакові смаки тютюну і коктейлю. Буде просто перебір смакових ароматів. Найкраще поєднувати схожі смаки коктейлю і аромати кальянного тютюну. Наприклад, пити коктейль «Піна Колада» з фруктовим тютюном.

Кальян на алкоголь

Існує ще один незвичайний спосіб поєднувати алкоголь з кальяном. Це приготування самого кальяну на спиртному напої. Найбільш підходящим у цій справі буде вино. Просто замість води в колбі використовуйте розбавлене улюблене вино. Вина в колбі має бути максимум 50 %, воду краще всього брати холодну або з льодом. Використовувати можна як біле, і червоне. Кальян на вині буде злегка п’янким і розслаблюючим. Так Ви зможете не пити додатково алкоголь, зменшуючи цим дозу спиртного.

Не радимо, лити в колбу міцні напої, так як вони можуть викликати сильне алкогольне сп’яніння і погіршити самопочуття. Але якщо Вам важко стримаються і Ви все-таки вирішили спробувати таке незвичайне наповнення колби, то потрібно додавати алкоголь в дуже невеликих кількостях. Спробувати можна абсент, коньяк, ром чи настоянку. Шампанське або пиво не радимо використовувати для куріння. Вони не дадуть бажаного ефекту, а лише зменшать рівень фільтрації.

Хорошим варіантом для приготування кальяну на алкоголь – це лікери з насиченим смаком. Можна використовувати такі лікери, як малібу, амаретто, мартіні або м’ятний лікер. Такого алкоголю в колбі має бути не більше 25 %.

Якщо у Вас підсох тютюн для кальяну, його можна злегка змочити спиртним напоєм. Тільки не треба занадто насичується тютюн. Досить буде всього кілька крапель, наприклад, коньяку і Ваш тютюн знову набуде неповторний смак.

Вживати алкоголь разом з кальяном, вирішувати Вам. Але іноді навіть саме незвичайне поєднання може наповнити Ваш кальян новими ароматами і відчуттями. Головне знайте міру спиртного і не бійтеся експериментувати.Написати коментар