Навіщо палити кальян і як правильно це робити

26.11.2017

Фото Навіщо палити кальян і як правильно це робитиМодним і популярним явищем в нашій країні з кожним роком стає куріння кальянів. Деякі настільки призвичаїлися до цього чарівного обрядом, що мають свої улюблені кальянні.

В першу чергу кальян – це не просто прилад для куріння. Це століття традицій і данина культурі. Історія кальяну настільки далека, що зараз мало хто згадає, звідки він. Батьківщина кальяну – Індія, але вже в ХІХ столітті всі європейці мали можливість познайомитися з цією дивовижною традицією, яка сповнена таємниць.

 

Сьогодні мода на куріння кальяну тільки зростає. Звичайно, зараз можна навіть придбати для себе кальян на будь-який смак і гаманець. Але все ж справжній кальян, такий, яким він повинен бути, ви зможете викурити тільки в хорошій кальянной. Саме там професіонали своєї справи обов’язково здивують вас тонкими нотками бергамота або масала. Воно того варто.

Навіщо курять кальян?

Нам, людині ззовні, не завжди зрозуміло, навіщо ж насправді курити кальян? Предмет східної розкоші надає: розслабляючий ефект, має до задушевним розмовам або філософських дум, повільна музика і чарівна атмосфера відправить відвідувача кальянной в інший світ, спокійний і богемний. І правда, що може бути краще, ніж розслабитися і зняти стрес в кінці робочого дня або на вихідних.

Як правильно курити кальян?

Щоб отримати від розкурювання кальяну тільки задоволення і не отримати проблеми зі здоров’ям потрібно вміти правильно курити кальян. Використовуйте тільки високоякісний тютюн вищих сортів, не распивайте алкогольні напої під час куріння. Використовувати один загальний мундштук під час куріння також категорично не рекомендується, особливо якщо ви раскуриваете кальян з малознайомими людьми.

Написати коментар