Невеликі кальяни — оригінальний подарунок для чоловіка

06.09.2017

Муки вибору, пов’язані з необхідністю придбання оригінального і практичного подарунка, знайомі, мабуть, усім українцям.

Благо, на сучасному ринку представлена величезна різноманітність виробів, що дозволяє щорічно дарує своїм рідним, приятелям і друзям ефектні презенти, жодного разу не повторюючись. Серед таких незвичайних речей, яким буде радий, мабуть, кожен чоловік-новатор, присутній і малогабаритний кальян. Його головний плюс полягає в тому, що оцінити винахід здатні не лише курці, а й представники сильної статі, які не мають нікотинової залежності.

Подарунок такого класу — це, з одного боку, досить стильне і неординарне рішення, а з іншого – можливість заощадити гроші, не купуючи повнорозмірне пристосування для куріння, а обмежившись його мініатюрною копією на сайті.

Дуже хороший хід — купити кальян для мандрівників. Вони відкриті чужоземним традиціям і прагнуть мати у своєму господарстві легкі практичні речі, які без проблем можна перевозити з собою. Кальян Маленький припаде до душі тим, хто має у своєму житті позитивний досвід розкурювання цього екзотичного курильного інструменту. Його також цілком можна презентувати чоловікам, які люблять пробувати все нове, експериментаторам ось природи, які встигли випробувати трубку, сигари, вейпинг.

Нарешті, варто підносити невеликі кальяни тим, хто, можливо, не оцінить цієї процедури і закине річ на антресолі. За рахунок невеликого розміру виріб, принаймні, не буде займати багато місця на полиці, балконі або в шафі.

Критерії вибору малогабаритного кальяну.
Щоб спроба придбати територій пристосування увінчалася успіхом, варто переконатися, що всі складові конструкції (чаша з тарілочкою, мундштук, клапан шланг і, колба з металевої шахтою) виконані з якісних матеріалів, придатні для тривалої експлуатації, перевезення.

Оптимально, якщо товар буде пропонуватися з валізкою або іншою зручною упаковкою. Також виріб повинен бути герметичним, що не випускає повітря з колби. Оптимально, якщо у нього буде глиняна чаша, що миється шланг, нерозбірна шахта з нержавійки, скляна колба.

Написати коментар