Особливості купівлі тютюну для кальяну

21.05.2017

Я люблю курити кальян, тому проблема вибору підходящого тютюну для мене має велике значення. Раніше я купував подібне сировину за кордоном. Але останнім часом я не виїжджаю з міста, а кальяном користуватися хочеться.

Особливості купівлі тютюну для кальянуСпочатку на пробу я взяв упаковку вагою 100 р. Вдома я розгорнув упаковку і переконався в тому, що сировина загорнуте в щільну плівку. Я знаю, що тютюн має бути герметично упакований. До цього жодних претензій немає. При готуванні сировини застосовують патоку або мед. Я спробував тютюн на смак. Він виявився солодким. Це говорить про його відмінна якість.

Після цього я почав регулярно купувати тютюн. Мені дуже подобається м’ятний і яблучний смак. В асортименті також є карамельний і імбирний смак, тому кожен може підібрати собі сировину, яке доставить дійсну насолоду. Забрати замовлення можна самостійно, але я завжди оплачую доставку по Києву. Коштує вона не надто дорого, зате мені не доводиться витрачати час на те, щоб їхати в пункт видачі. До речі, в цьому магазині товар готові доставити в будь-яку точку України. Так що тим, хто проживає в столиці, теж можна спробувати різний тютюн.

Крім тютюну, ви можете придбати самі кальяни та аксесуари до них. Ціни – цілком прийнятні. Я вважаюся поціновувачем кальянів, тому можу з упевненістю сказати про те, що вартість їх у цьому магазині нижче, ніж в інших торгових точках. На сайті є спеціальний розділ, де представлений товар з додатковою знижкою. Я регулярно відвідую. Часто виявляється, що там пропонують саме те, що мені потрібно в даний момент. Тоді я з задоволенням купую тютюну побільше, про запас, оскільки мені вдається непогано заощадити.

Купуючи в цьому магазині тютюн, я помітив, що час куріння збільшилася. Тепер однієї закладки тютюну вистачає надовго. А це теж спосіб заощадити сировину, а значить, і сімейний бюджет. Словом, я дуже задоволений!

Написати коментар