Особливості кальянного тютюну – країна походження та нюанси в приготуванні

10.07.2017

Сучасна кальянная продукція привозиться з усіх куточків світу, тому у любителів покурити ароматний тютюн є величезний вибір. Деякі починають дивуватися, чому при дегустації нового сорту або бренду його так складно розкурити, смак змінюється і не такий яскравий. Щоб новинки радували, варто прислухатися до порад фахівців і рекомендаціями виробників.

Особливості кальянного тютюну – країна походження та нюанси в приготуванніВеликою проблемою всіх курців кальяну сумішей є те, що вони геть відмовляються читати інструкції від виробника. Якщо нічого не допомагає, можливо варто звернутися до порад професіоналів, що виготовляють тютюн? Люди роблять все навпаки і хочуть показати, що вони достатньо обізнані і немає необхідності витрачати час на читання інформації на упаковці.

Одні навіть запитають, а для чого взагалі потрібна така інструкція? І професіонал їм відповість, що кожен дослідний зразок обов’язково тестується, формується порядок його використання. Будь-який з обраних брендів має свої особливості, його потрібно палити не так, як хочеться, а як задумав виробник. Особливу роль відіграють традиції тієї країни, з якої тютюн привезли, тому варто звертати увагу на рекомендації. Якщо наводити приклади, то можна розглянути американський бренд Fumari. Його варто розкурювати виключно при невеликій кількості вугілля, саме так у цій країні забивають кальян. Шиша чудово дає димність і аромат, але тільки при низькій температурі, якщо її збільшити, то втрачається смак тютюну. На одну забивання повинно йти не більше 2 вугілля, цього цілком достатньо.

Можна провести експеримент і один кальян забити звичайним способом, не виконуючи додаткових дій, а в другій покласти тютюн Fumari, який перед цим пом’яли в руці і змішали з виділяється соком. Другий кальян не тільки яскравіше ароматом, але і довше куриться, тому рекомендації виробника краще читати. Інший приклад американського виробництва – Tangiers. Його курці відносять до дорогих сумішей, завдяки аромату і фортеці. Незважаючи на велику кількість переваг, багато кальянщики зовсім не вміють його використовувати і роблять огидний кальян, лінуючись прочитати інструкцію. А адже там чітко сказано, що перед використанням тютюн потрібно викласти, перемішати і щільно забити, щоб отримати від нього бажане задоволення.

Для цього тютюну багато спека це не добре, а швидше навпаки. В інструкції виробник рекомендує використовувати мінімальну температуру для розкурювання, тоді можна відчути аромат, а не спалити продукт даремно.

Якщо при курінні ви відчули легке першіння, значить у вас в руках тютюн з Північної Африки типу Nakhla, Saidy, Fresh Track. Його особливістю розкурювання є те, що потрібно сильно накрутити температуру, і тоді піде терпкість. Згадувати тютюн з інших країн немає необхідності, методи його розкурки схожі з уже згаданими. Варто пам’ятати, що з продуктом з Північної Африки досить складно працювати, але всі труднощі сповна компенсуються відмінною жаростійкістю, тривалістю куріння і ароматом.

Не обмежуйте себе кількістю вугілля при курінні кальяну. Якщо хочете скуштувати реальний аромат тютюнової продукції кальянного ринку, дотримання вимог дуже важливо.

 

Написати коментар