Порівняння кокосового і швидко разжигаемого вугілля

02.08.2017

Кокосовий і швидко розпалюваний вугілля дуже відрізняються за своїми характеристиками. Кокосовий – природний, а швидко розпалюваний вугілля з селитровыми речовинами. Перший можна курити дуже довго, але розпалювати його 15 хвилин. Назва швидко розпалюваний вугілля говорить сама за себе. Але він видає неприємні запахи.

З кожним роком все більше і більше стали вдосконалювати процес куріння кальяну. Одна з останніх новинок – використання спеціального кокосового і швидко разжигаемого вугілля. Ми Вам допоможемо розібратися, що ж це таке і дізнатися всі переваги використання таких вугілля.

Особливості кокосового вугілля

Кокосове вугілля – це натуральний продукт, який виготовляють з кокосової шкарлупи. Він не має ніякого запаху і смаку під час куріння, що, безсумнівно, є хорошою перевагою. Такий вугілля не буде заважати насолоджуватися приємними ароматами тютюну і густим насиченим кальянним димом. Також він дуже довго горить. Порівняно з простим – в три рази довше.

Це дозволяє заощадити кошти на придбання вугілля. А кальян можна тривалий час палити і не турбується про те, що вугілля потрібно міняти. Тривалість куріння становить близько 30 хвилин. Але, незважаючи на всі плюси, цей вугілля трохи складніше розпалити. Для цього знадобиться час – близько 15 хвилин. Коли вугілля буде готовий, він стане червоного кольору. Крім того, він абсолютно безпечний для здоров’я і не виділяє шкідливих речовин.

Властивості швидко разжигаемого вугілля

Швидко розпалюваний вугілля цінується за свою простоту в застосуванні. Такий вугілля не потрібно довго готувати перед курінням. Так як він або покритий селитровым речовиною або зроблений з сухого спирту. Для загоряння достатньо всього лише одного сірника. Найчастіше такий вугілля використовують у кальян-барах, де потрібно дуже швидко підготувати кальян.

Справжні любителі покурити кальян не дуже люблять використовувати даний вугілля. А все тому, що швидко розпалюваний вугілля має характерний запах під час горіння. Також є ймовірність утворення дрібних іскор. А горять такі вугілля не довго. Перед кожним використанням важливо добре прогріти. На поверхні не повинен залишатися чорний колір. Палити кальян на швидко разжигаемом вугіллі краще всього на свіжому повітрі або балконі. Адже запах, який утворюється, не дуже приємний, а тим більше не корисний.

Швидко запалюється деревне вугілля Не так давно з’явився натуральний швидко розпалюваний вугілля. Він володіє всіма перевагами натурального та хімічного вугілля:

  • не містить шкідливих продуктів горіння;
  • розпалюється за 10 секунд;
  • горить близько 40 хвилин.

Якщо порівнювати три вугілля, то перевагу краще віддавати деревній швидко воспламеняющемуся. З ним можна повністю відчути аромат приготованого кальяну і тривалий час насолоджуватися курінням. І час на розпалювання потрібно небагато.

Написати коментар