1.    
  2.     Правильно вибираємо вугілля для кальяну

Правильно вибираємо вугілля для кальяну

Кальян збирає під свої знамена все більше прихильників, а значить – ще більша кількість людей цікавиться різними аспектами його використання і вибору витратних матеріалів. І якщо ви хочете придбати вугілля для кальяну, Україна надає можливість зробити це, так як варіантів на місцевому ринку дуже багато.

Але як же не помилитися у виборі?

Правильно вибираємо вугілля для кальянуНа даний момент великою популярністю користуються деревні вугілля для кальяну . Цінителі кальянного відпочинку люблять його за неповторний аромат, який ідеально поєднується зі смаком і запахом використовуваного тютюну, доповнюючи його. При цьому багато хто спеціально експериментують, поєднуючи різні види тютюну та вугілля для отримання нових відчуттів. Благо, що найширший вибір дозволяє зробити це. Але новачкам, які ще не мають досвіду, все ж простіше зупинитися саме на деревному вугіллі.

У цілому ж список актуальних на даний момент видів вугілля для кальяну виглядає наступним чином:

Деревний. Даний вугілля ми вже згадували вище. Крім всіх уже озвучених достоїнств, він ще і дуже доступний за ціною;

Коріння або виноградна лоза. Натуральний продукт, який багатьма дуже любимо за запам’ятовуються ароматні нотки;

Кокос. Преміальна категорія вугілля для кальянів. Володіє найвищою якістю;

Шкаралупа волоського горіха. Також вельми популярний продукт преміум-класу;

Оливковий. Справжні цінителі кальяну найчастіше вибирають саме даний вид вугілля. Виготовляється з оливкових кісточок або деревини даної рослини.

Необхідно пам’ятати, що критично важливим для отримання задоволення від куріння кальяну є вибір вугілля. У його завдання входить не тільки розпалити тютюн до утворення диму, але і наситити цей самий дим своїми продуктами горіння, доповнивши і так широку палітру смаків і ароматів.

 

Написати коментар