1.    
  2.     Що необхідно знати при виборі кальяну?

Що необхідно знати при виборі кальяну?

Їх краса здатна полонити раз і назавжди. Як правило, їх виготовляють в ручну і в цьому їх унікальність, так як Ви ніде не зустріне два однакових вироби. І все-таки, як же не помилитися у виборі наргіле? Адже в наш час так багато підробок, яких не так-то просто відрізнити від оригіналу.

Головна відмінна риса сирійських виробів – це їх розмір!

Чим вище колба кальяну, а також чим довше шланг, трубка, тим холодніше буде дим. Адже охолоджений дим і хороший тим, що шкідливий для легенів і горла, так як не обпікає і не сушить їх.Друга, не менш важлива характеристика, яка визначає якість виробу – це, безумовно, матеріал, з якого виготовлений наргіле. Найчастіше верхній елемент виробу, тобто сама шахта, виготовляється з латуні. Чому саме латунь? А все завдяки тому, що цей матеріал чудово зберігає тепло і бездоганно охолоджує дим. Крім цього латунь ще не окислюється і має нержавіючими властивостями. Купити кальян дешево можна прямо в нашому інтернет магазині. У дійсності виробів можете не сумніватися. У нас тільки оригінальні кальяни ручної роботи.

При виборі кальяну у першу чергу, зверніть увагу на герметичність виробу!

Перевірити це можна лише тоді, коли кальян буде зібраний, накривши чилім рукою і потім втягнути повітря через мундштук. І якщо повітря з працею втягуватися або взагалі не втягуватися, то перед Вами предмет з високою герметичністю.

На якість кальяну також впливає і вагу!

найоптимальніший вага – 1,5-2 кг на висоту до 80 див. Це і в тому випадку, якщо колба наргіле зроблена зі скла. А взагалі, аналоги, вироблені в Сирії не можливо просто так сплутати з виробами інших виробників. Сирійські наргіле володію яскравими, притаманними тільки Схід вираженими рисами. Вони відрізняються бездоганними експлуатаційними характеристиками і взагалі – одне суцільне прикраса і прекрасне доповнення у будь-якого декору. Саме ці риси і виділяють сирійські аналоги від інших. Купити сирійські кальяни за доступними кожному цінами, можна в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. У нас Вас чекають вироби як функціональні, так і сувенірні, причому високої якості і вишуканого зовнішнього вигляду.Наостанок, хочеться відзначити, що якщо Ви хоч трохи розбираєтеся і цінуєте мистецтво, то ніколи не спутаите сирійські кальяни з виробами інших виробників. Адже кальяни, створені вмілими сирійськими руками – це справжнє надбання країни. Вони декоровані неповторною різьбленням, позолотою і оригінальним малюнком, сплутати який просто не можливо. Саме за свою унікальність, красу та витонченість, а також практичність і довговічність, сирійські кальяни на вагу золота у курців всього світу.

Написати коментар