Як і коли міняти вугілля для кальяну

04.06.2017

Готувати наш кальян ми починаємо з закладки тютюну і укутування його фольгою. Цей процес легкий, і з ним зазвичай справляються без праці, головне, щоб тютюн лежав досить вільно і чаша не була переповненою.

Коли ми вже встановили чашу з тютюном, прикриту фольгою, настає час підготувати хороший вугілля.

Ми розпалюємо наш вугілля, ціна на який може бути і цілком демократична. Перш, ніж покласти її на кальян, переконайтеся, що він повністю готовий – світиться і без чорного кольору на поверхні.

Тютюн почне швидко нагріватися, якщо вугілля хороший і розпалене правильно. Хвилин за п’ять кальян стає повністю готовий, і можна робити перший вдих. Смак і запах тютюну повинні відразу ж розкриватися, відчуватися і при в досі, і в навколишній атмосфері.

Як і коли міняти вугілля для кальянуКальян не повинен перегріватися, і вугілля не повинен ні в якому разі горіти! Інакше ви відразу відчуєте зміну смаку і запаху. Це стане першою ознакою того, що вугілля потрібно перевернути, щоб збити найменший вогонь. Є ще такий секрет: перемістіть вугілля на холодну частину чаші, тоді він швидко згасне.

Дим, що піднімається з чаші, також вказує на перегрітий кальян і необхідність повороту вугілля. Якщо задимлення стає сильним, просто видаліть вугілля на деякий час, нехай тютюн трохи охолоне.

Замінити вугілля слід, коли він повністю вкрився сірим попелом і перестав давати тепло для тютюну. Найчастіше в управлінні теплом кальяну бере участь і якісна фольга, яка дозволяє отримати більш чистий аромат з меншою кількістю частинок деревного вугілля всередині кальянного диму.

Написати коментар