Як правильно підібрати до кальяну трубки?

05.08.2017

Про те, які саме мають бути трубки для кальяну, щоб процес куріння приносив задоволення і насолоду – ця стаття.

Трубка – одна з найважливіших складових кальяну!

Адже в ній осідає чимало смол, домішок. Саме тому шланг необхідно регулярно чистити після кожного використання і раз в півроку міняти на новий аксесуар. З’єднується він з металевої шахтою або зі спеціальним отвором, який розташований на вершині колби. Придбати трубки для кальяну Ви можете в нашому інтернет магазині, де ми пропонуємо Вам великий вибір і асортимент як сирійських, турецьких, єгипетських аксесуарів до кальяну, так і товари інших світових виробників. Всі трубки унікальні, мають масу переваг, одне з яких – прекрасне поєднання з будь-яким кальяном.Кальянная трубка правильного і якісного виробу складається з трьох основних деталей – патрубка, який вставляється в колбу або металеву шахту, мундштука і власне шланга. Найчастіше шланги виготовляються зі шкіри, гуми, сталевої пружини і поліетилену. Безумовно, кращим вважається саме шкіряний шланг. Він більш шкарпетки і довговічний, хоча й дорогою.

Патрубок – невід’ємний атрибут, він має бути без сколів і рівним!

По праву кращими вважаються ті, що виточені з міцних якісних порід деревини, наприклад, дуба або берези. Вони ідеально прилягають до металевих деталей кальяну, так і довговічні.до Речі, у правильного і якісного кальяну стандартна довжина – від 40 до 80 сантиметрів. Але і бувають трубки довжиною до одного метра. Довжину не варто боятися. Адже, чим довше трубка, тим м’якше і смачніше кальян. Діаметр шланга теж важливий. Він повинен бути широким, тоді процес куріння буде легкий і приємний.Якщо Ви купуєте трубки для кальяну з декількома отворами, які, до речі, можна купити у нашому інтернет магазині швидко і недорого, то спочатку переконайтеся, щоб кожна трубка була забезпечена клапаном. В іншому випадку, коли Ви будете насолоджуватися кальяном одні, то при кожному затягуванні, доведеться закривати інші, невикористані трубки, що не зовсім зручно.

Не бійтеся різних прикрас таких, як рюшечки, меховушки та інше!

Вони абсолютно ніяк не впливають куріння. А ось, що потрібно пам’ятати, так це те, як треба зберігати трубки. Вони повинні бути складені дуже акуратно, щоб не було вигинів і переломів, інакше не минути утворення мікротріщин, здатних пропускати повітря.та Приємного солодкого кальянокуренії!

Написати коментар