Як правильно приготувати димний кальян

30.08.2017

Кальянный дим – це суміш диму з парою. Здебільшого пар утворюється з ефірних масел і гліцерину, що знаходяться в тютюні, інші випаровування з’являються від обраного Вами напою.

Тютюн вибирайте правильно. Слід використовувати фірмовий тютюн, від перевірених постачальників! Остерігайтеся підробок, вони не тільки вплинуть на якість кальяну, а також негативно позначаться на здоров’ї.

Забудьте вислів, більше тютюну – більше диму. Забивати чашу необхідно як мінімум за 1 см. від вугілля, він повинен бути вологим, друге – розпушеним. Для більшої димності додайте додатково пару крапель гліцерину.

Добре прогрітий тютюн дорівнює великої кількості диму. Але будьте гранично акуратні, “добре прогрітий” і “згорів” балансують на тонкій грані! Щоб уникнути підгоряння тютюну використовуйте кокосове вугілля і розміщуйте його не в центрі, а по краях чаші.

Також можна попередньо розігріти колбу. Робиться це не важко, часу займає всього-нічого, а “плюсик” до димності значущий. Звичайно основна кількість диму залежить від об’єму колби. Принцип простий – у великій колбі багато диму.

Ще одним обов’язковим правилом є герметичність кальяну і не забувати про гумові ущільнювачі на стиках! Шахта і шлаг повинні бути вірних розмірів, тоді вийде самий димний кальян.

Дотримуючись цих радою можна запросто зробити класний, димний кальян! Все у ваших руках! Дерзайте, дорогі друзі!!!

Написати коментар