Як правильно вибрати кальян

17.11.2017

Фото Як правильно вибрати кальянКуріння кальяну дозволяє насолодитися ароматним пряним димом, який сприяє розслабленню і розміреного відпочинку. В наші дні кальян став відмінною альтернативою звичайному куріння тютюнових виробів і це не дивно, адже кальянний дим містить меншу кількість шкідливих речовин і при цьому володіє бездоганними смаковими якостями.

Вибираємо кальян: важливі моменти

Щоб уникнути ймовірності придбання товару низької якості експерти радять купувати кальян виключно в спеціалізованих магазинах з хорошою репутацією.

Зверніть увагу, якщо продукція пропонована магазином відповідає критеріям якості та надійності, в такому разі на кальян повинна надаватися гарантія.

Кальян служить не тільки пристроєм для куріння, але і що важливо доповненням дизайну, тому вкрай важливо, щоб кальян мав оригінальний і красивий зовнішній вигляд здатний доповнити інтер’єр в приміщенні, в якому він буде знаходитися.

Герметичність кальяну повинна бути на найвищому рівні, в іншому випадку втрачаються смакові якості диму. З цієї причини рекомендується ретельно оглянути виріб: на ньому не повинно бути видимих дефектів, пошкоджень або сколів.

Також важливу роль відіграють матеріали, з яких виготовлений кальян. Експерти рекомендують віддавати перевагу матеріалам стійким до виникнення корозії. До таких матеріалів відносять нержавіючу сталь, скло і кераміку.

Написати коментар