Як правильно вибрати кальян: поєднання ціни, якості і стилю

18.11.2017

Фото Як правильно вибрати кальян: поєднання ціни, якості і стилюВибрати кальян правильно зовсім непросто: з часом і з зростанням популярності цей предмет придбав зовсім нові форми, при цьому далеко не завжди дизайнери і виробники враховували питання якості. Якщо головна мета покупки – насолоджуватися вишуканим смаком, тонким ароматом, просто отримувати задоволення від процесу куріння, необхідно буде врахувати кілька важливих параметрів.

Основні складові

Вибирати кальян слід, насамперед, з його розміром. Мініатюрні моделі гарні тільки для прикраси полиці, але не для самого процесу. Мінімальна висота всієї конструкції – 50 сантиметрів, оптимальною ж вважається 100 сантиметрів. Важливою частиною є шахта, від її правильної форми і правильного розміру буде залежати смак, запах, навіть температура. Кращим варіантом буде металева нерозбірна висотою від 50-ти сантиметрів. Вона прослужить довго, буде проста в догляді. Купити кальян з такою шахтою зовсім нескладно: більшість єгипетських виробників постачають нерозбірні якісні вироби.

Варто відмовитися від придбання кальяну з металевої або пластикової колбою. Класична конструкція передбачає виключно скляний резервуар. Найбільш зручним варіантом буде скляна колба без різьби, яку шахта вставляється щільно. Прозоре скло дозволить без зайвих зусиль контролювати рівень води. Шланг може бути виконаний з шкіри або силікону, але прозорі вироби непрактичні, з-за диму вони все одно пожовкнуть.

Додаткові елементи

Сьогодні дуже популярні моделі з двома шлангами, зустрічаються навіть кальяни з числом трубок більше 4-х. Однак класичний варіант, він же найбільш правильний, передбачає тільки індивідуальне використання. З однієї сторони в конструкції знаходиться вхід шланга, з іншого ж боку розташований випускний клапан. Тільки так можна добитися найкращої якості охолодження і фільтрації.

Відмовитися краще і від придбання кальяну зі шлангами, в яких вже вбудований охолоджуючий фільтр. Він не має практично ніякого впливу безпосередньо на дим, проте тяга падає в рази, що негативно позначається на враженнях від куріння. Важливо також вибрати правильну чашу: керамічні краще, ніж металеві, але найбільш правильним варіантом буде глиняний килим. З одного боку, він не занадто швидко охолоджується, з іншого боку, відмінно проводить тепло.

Написати коментар