Як правильно вибрати розмір кальяну?

06.08.2017

Якщо Ви хочете придбати кальян, то Вам слід звертати увагу не тільки на його зовнішній вигляд і вартість, але і на розміри. А вони, насамперед, залежать від подальшого використання пристрою. Всі кальяни можна умовно розділити на кілька груп за цією ознакою.

Декоративні моделі кальянів!

Якщо Ви хочете купити кальян тільки для того, щоб він став прикрасою інтер’єру Вашого будинку або кафе (ресторану, кальянной), і при цьому маєте великими фінансовими коштами, зверніть увагу на високі моделі, висотою від півтора метрів. Як правило, у них є дві-три трубки, і вони приємно радують око блиском кришталю та позолоти. Такі ж декоративні кальяни пропонуються маленького розміру – заввишки до 30-40 сантиметрів.Однак Ви повинні пам’ятати про те, що використовувати такі моделі майже неможливо. В особливості, якщо мова йде про «монстрів» з безліччю трубок. Остання завжди для зручності куріння повинна бути одна.

Кальяни для «одинаків»

Тим, хто бажає насолоджуватися курінням поодинці, краще всього вибрати міні-модель. Вона відрізняється зручністю у використанні і тим, що Ви завжди можете взяти її з собою в дорогу, на пікнік, і т. д. оптимальний розмір – близько 30 сантиметрів. Також Ви можете придбати справжній екземпляр, який буде з гордістю стояти у Вас вдома, висота його – від 50 сантиметрів.Час від часу у курця з’являється бажання взяти його з собою, наприклад, до друзів. Нести величезну пристрій в такому випадку не дуже приємно і легко. Та й вартість цієї групи виробів найпривабливіша.

Моделі для компаній

Якщо Ви впевнені в тому, що будете часто брати кальян з собою, і палити його разом з друзями, то купуйте вироби, висота яких становить близько 80-120 сантиметрів, величина – середня, прикраси – багаті. У такому випадку при курінні буде створюватися необхідна атмосфера. Не забудьте придбати і чохол для нього, так як ймовірність розбити пристрій, перевозячи його з місця на місце, в такому випадку дуже велика.Написати коментар