Як правильно вибирати атрибути до кальяну?

25.09.2017

лише відчувши гіркоту диму, кальянщики починають бити тривогу і звинувачувати у всіх гріхах сам кальян, хоча проблема не в кальяні, а як раз в трубці до нього. Адже правильний вибір трубки і правильний догляд за нею багато в чому визначає якість самого кальяну, а також впливає на його смак.

Вибирати кальянні трубки необхідно більш товсті і довгі!

Адже з атрибутами таких діаметрів кальян куриться набагато легше, а сам дим видихається як не можна краще. А ось якщо трубка вузького діаметру, то вона, на жаль, швидше засмічується, що в свою чергу призводить до плачевної ситуації: дим починає втрачати аромат тютюну і набувати неприємний присмак і запах.У результаті, процес куріння кальяну перетворюється замість насолоди на справжнє катування. Ось тому, якщо купувати, то купувати товсту трубку. До того ж, як показав досвід, на місцях згину у тонких трубок, при частому використанні, починають з’являтися мікротріщини, які і пропускають повітря. Так що, тонкі трубки, на відміну від товстих шлангів, зношуються швидше. Важливо також змінювати трубки хоча б раз на півроку.Купити тут трубки для кальяну легко і швидко можна в нашому інтернет магазині, де представлений широкий асортимент на будь-який смак і колір. У нас Ви знайдете як сірійські, єгипетські і турецькі трубки для кальяну, так і інших виробників. Кожен виріб унікальний і має чимало переваг, до того ж, відмінно підходить до будь-яких типів кальяну.

Ще один плюс в бік довгих трубок, так це той комфорт, що вони дарують!

Всім відомо, що куріння кальяну найкраще відбувається в розслаблюючій атмосфері і привабливій обстановці. Але цього неможливо досягти, якщо шланг короткий. Він буде доставляти немало незручностей, особливо якщо Ваша компанія складається з більш трьох чоловік. Що не скажеш про довгій трубці. З нею зручно і комфортно.

При виборі кальяну, важливо також знати, і з якої сировини виготовлено шланг!

Якщо трубка дротяна, то її краще не купувати, інакше проколи в майбутньому Вам неминучі. Краще всього купувати трубки, виготовлені з шкіри, а їх шланг обмотані мотузкою або якимось нетвердим матеріалом. Такий виріб довше прослужить, та й догляд за ним буде набагато простіше. Замовити і купити трубки для кальяну Ви можете в нашому інтернет магазині.до Речі, купуючи кальянну трубку, не полінуйтеся обзавестися новими мундштуками. Беріть сразк кілька, знадобляться у великій компанії. І візьміть собі на замітку, що хороший кальян тоді, коли всі його атрибути нові і добре доглянуті. Адже з часом зношується і потребує заміни.Написати коментар