Як правильно забити кальян

17.09.2017

Забити кальян дуже легко, лише уважно ознайомтеся з етапами цього процесу, щоб все зробити правильно. Чашу забивають тютюном, від цього і пішла назва всього процесу підготовки до куріння кальяну.

Як вибрати чашу для кальяну?

Чаша – це верхня складова частина кальяну, в якій безпосередньо лежить тютюн. Тютюном забиваємо чашу, зверху кладемо вугілля. Чаші кальяну бувають різних форм, глибини і розмірів. В основному, вони – емальовані. Зовні чаша покрита емаллю. Всередині, де лежить тютюн, бажано, щоб емалі не було. Найвдаліша чаша – це та, яка зроблена з глини і зовсім без емалі. Тому, що емаль сприяє швидкому згорання тютюну і кальян дуже швидко починає гірчити.

Тютюн випускається під різними брендами і з різними смаками. Багато людей не мають уявлення, як виглядає тютюн для кальяну. В першу чергу вони представляють звичайний тютюн, як в сигаретах (сухий і шорсткий), але насправді він мокрий, так як просочений спеціальним сиропом. Зберігатися кальянний тютюн повинен у прохолодному місці або при кімнатній температурі. Влітку тютюн, бажано, зберігати в дверцятах холодильника, або на нижній полиці, тому, що він може запариться і дати зовсім інший запах. Тютюн дуже ароматний, з запахами майже всіх відомих нам фруктів. Якщо в тютюні надто багато сиропу – його можна віджати, перед тим, як класти в чашу.

Як правильно забити кальян тютюном?

Беремо шматок звичайної харчової фольги і складаємо її в 4 шари, матовою стороною назовні і загортаємо в нього чашку. Існують і готові круглі вирізки з фольги, вони на порядок товщі, ніж звичайна фольга. Тепер можна і забивати кальян. Для початку беремо невеликий шматок фольги, щоб не забруднити стіл.

Якщо забиваємо тютюн в домашніх умовах, потрібно трохи змочити робочу поверхню. Так тютюн не прилипне до столу. Беремо тютюн (10-15 м) і трохи нарізаємо його – це ми робимо в тому випадку, якщо тютюн для кальяну зім’ятий або листя надто великі і не поміщаються в Вашу чашу. Тютюн не повинен бути дуже сухим або вологим. Його бажано перемішати і зробити пухнастим, в такому вигляді їм потрібно забити кальян.

Ні в якому разі не утрамбовывайте тютюн. Він повинен пропускати повітря. Якщо Ви його насипали багато, то краще акуратно зніміть зайвий. Після цього в центрі тютюну потрібно зробити невеликий отвір (камера для повітря) до дна чашки. Беремо фольгу і загортаємо в неї чашку, набиту тютюном. Фольга повинна щільно обволікати чашу, щоб зверху була натягнута як барабан. Далі голкою потрібно зробити маленькі отвори на натягнутій фользі. Вони повинні йти по колу і близько один до одного, до самого центру.

Дотримуючись наших рекомендацій, Ви завжди будете палити смачний і ароматний кальян.

Написати коментар