Як приготувати кальян на апельсині?

23.09.2017

Спосіб, який ми Вам розповімо можна застосувати до всіх цитрусових. Для приготування кальяну знадобиться власне сам кальян, вугілля, фольга, тютюн, зубочистки, ніж і апельсин.

Чаша для кальяну з апельсина

Для початку виберіть свіжий великий апельсин. Потім обріжте 1/3 його верхівки. Тепер приступаємо до формування самої чаші. Для цього виріжте середину на 2-3 сантиметри. Переважний кут нахилу – 45 градусів. Хочемо відразу зазначити, що така чаша прогрівається гірше, відповідно, тютюн теж. Помилка робити дуже велику чашу, бажаючи помістити більше тютюн. Так як Ви не зможете нормально розкурити кальян ( тютюн буде погано прогріватися ).

З’єднання з шахтою

Візьміть ножа з вузьким лезом. Зазвичай такі використовують для різання овочів. Переверніть апельсин і зробіть наскрізний отвір по середині. Завдяки ножа з вузьким лезом воно вийде не великим. Потрібно, щоб отвір був трошки менше розміру шахти.

Ось тут нам якраз і знадобляться зубочистки. Насправді, можна використовувати і загострені сірники. Викладайте їх у вигляді решітки. Таким чином Ви створюєте свого роду бар’єр, який не дасть тютюну впасти в шахту під час куріння.

Укладання тютюну

В принципі Ви можете взяти будь-тютюн, але найбільше підійде фруктовий. Замість води в колбу можна налити апельсиновий сік і додати трошки льоду. У тютюні може бути «сміття» – палички та інші непотрібні елементи. Якісний тютюн очищати не потрібно, він відразу буде без зайвих речовин. Далі, необхідно пом’яти його в руках.

Так Ви позбавитеся від зайвої вологи і рівномірно пропитаете весь тютюн. Тепер потрібно розділити тютюнові листя. Для цього тютюн поділіть на 2 однакові частини і потріть один про одного. Важливо, щоб він був пухким, тому не утрамбовывайте тютюн. Не заповнюйте чашу повністю, залиште кілька міліметрів.

Накриваємо фольгою

Після того, як Ви завершите попередні пункти, потрібно накрити чашу фольгою. Складіть її навпіл так, щоб глянсова частина була всередині. Не економте на фользі. Апельсин потрібно обернути повністю. Закріпіть фольгу зубочистками, щоб вона щільно прилягала до чаші. Всі з’єднання повинні бути герметичними. Так кальян краще раскурится. Після закріплення фольги, по колу пробийте отвори на однаковій відстані. Кладемо Наверх вугілля.

Написати коментар