Як робити кальян

09.08.2017

Для того, щоб правильно зробити кальян нам знадобиться сам кальян, чашка для кальяну, тютюн, вугілля, фольга, щипці для вугілля і голка, для того щоб зробити дірки в фользі чашки кальяну. Беремо чашку і вибираємо тютюн, який Ви віддаєте перевагу палити. Після цього, використовуючи серветку, кладемо в неї тютюн і видавлюємо його, так, щоб він залишався ще вологим, і при цьому не капав сироп.

Листя тютюну зазвичай великі, для цього потрібно їх порізати на невеликі шматочки, щоб під час куріння він не пригорав до чаші і не надавав гіркого смаку.

Наповнення чаші тютюном

Для цього беремо нарізаний тютюн і пухко укладаємо його в чашу, так, щоб він не діставав до фользі, якої ми накриємо чашу кальяну. Ретельно перемішайте тютюн. Буде краще, якщо кожен шматочок тютюну буде повністю покритий патокою і сиропом. Відстань між тютюном і фольгою (між верхньою частиною тютюну і нижньою частиною фольги) має бути принаймні 2 міліметри.

Якщо тютюн торкнувся розпеченій фольги, він починає горіти, і кальян набуває гіркоту. Після того, як Ви поклали тютюн, в середині нього потрібно зробити невеликий отвір, через який буде проходити повітря. Далі, матовою стороною фольги обмотуємо забиту чашу тютюном. Ні в якому разі не можна накривати чашу блискучою стороною, так як вона відображає світло і температуру одночасно.

Перевірте герметичність кальяну

Герметичність дуже важлива для кальяну. Сучасні силіконові прокладки забезпечують дуже високий ступінь герметичності. Щоб у Вас з’явився щільний дим і смачний аромат, та ще й не горчило, потрібно добре натягнути фольгу на чашку, щоб вона не діставала до тютюну. Після цього берете голку і густо проробляєте маленькі отвори по натягнутій фользі. Вони повинні бути маленькими, щоб попіл, який опадає з вугілля, не потрапляв на тютюн і не надавав кальяну неприємного смаку.

Після того, як зробили отвори, беремо чашу і щільно встановлюємо її на верхній частині кальяну. Колбу, наповнену рідиною, яку Ви обираєте на свій смак, прикручуємо до всього кальяну, так, щоб сполучна трубка, що проходить по шахті кальяну була в рідині на 1,5-2 див. Тепер можна укласти вугілля на чашу кальяну і приступити до його паління. Ви можете робити кальян в домашніх умовах, так і просто допомогти знайомому в його приготуванні.

Написати коментар