1.    
  2.     Як розпалити кальян

Як розпалити кальян

Методика розпалювання кальяну залежить від вугілля, що Ви вирішили використовувати. Тому, для початку, необхідно дізнатися, які види вугілля існують на українському ринку.


Вугілля для кальяну буває різних форм. Існує чотири види вугілля, які часто використовують у приготуванні кальяну. Перший вид вугілля – це деревний, який виготовляється із смолистих порід дерева. Другий вид вугілля виготовляється, також, з натуральної деревини, але при цьому він пресується і йому надається форма шоколадки. Його дуже зручно ламати, він розігрівається стільки ж, скільки і звичайний деревне вугілля, але при цьому довше зберігає температуру. Покриття цього вугілля абсолютно безпечно і сприяє швидкому його розігріву на відміну від звичайного деревного, тим самим Ви отримуєте економію часу.


Також існує кокосове вугілля. Він екологічно чистий і використовується в багатьох ресторанах і барах Києва. Цей вугілля пресоване, він має щільну структуру, тим самим розігрівається набагато довше, ніж звичайний деревне вугілля. Але деревне вугілля також екологічно чистий і безпечний. Кокосове вугілля виглядає так само, як і деревний. Різниця лише в тому, що він зроблений не з деревини, а з кокосового горіха, тобто, такий вугілля є більш екологічно безпечним, але у нього висока щільність і при розігріві Ви втратите більше часу.


Є, також, четвертий вид вугілля, так звана «таблетка». Він абсолютно не екологічно чистий. Зроблений з деревини, але більш простих порід, при цьому додана селітра для кращого розігріву, тобто спалахує за 2-3 секунди. Ви економите при цьому час на шкоду здоров’ю.


Весь вугілля можна придбати в магазині Ембарго кілограмових пачках, в пачках по 250г і по 0,5 кг.


Перед початком розпалювання кальяну нам необхідно розігріти вугілля. Як Ви зрозуміли, розпалювання тісно пов’язане з видом вугілля. В домашніх умовах часто використовують вугілля в таблетках, які не змушує довго чекати, поки вони розігріються. Такий вугілля можна розпалити звичайної запальничкою. Інші ж види вугілля розпалюються на звичайній плиті.

Вугілля готовий до викладання в чашу, після того, як він обгорає з усіх боків і стає сірим з червоним кольором.


Тепер розпалити кальян дуже просто. Укладаємо розпечений вугілля на натягнуту фольгу чаші в центр – це робиться для того, щоб розкурити швидко кальян. Після 2 глибоких затяжок потрібно розсунути вугілля на краю чаші.

Ось і все – наш кальян, розпалений, можна приступати до куріння і насолоджуватися цим процесом.

Написати коментар