1.    
  2.     Як розпалити вугілля для кальяну

Як розпалити вугілля для кальяну

Кальян – це популярний апарат для куріння, використовуючи який Ви отримуєте розслаблення і масу насолоди. Вугілля для кальяну відіграє важливу роль у роботі всього кальяну. З допомогою вугілля Ви раскуриваете кальян.

Розпечений вугілля підігріває вологий тютюн, після чого тютюн виділяє пар, який очищається у воді і потрапляє до нас в легені під час затягування. У цій статті Ви дізнаєтеся, як швидко розпалити вугілля для кальяну.

Різниця між різними видами вугілля

Існує три види вугілля для кальяну:

  • саморазжигающийся,
  • натуральний деревне
  • електричний.

Электроуголь – новинка на ринку кальянів. Це пристосування імітує справжній вугілля. Виглядає він, як невелика пірамідка-ковпачок, в середині якої знаходиться спіраль розжарювання, яка прогріває повітря. Як Ви зрозуміли, ніякого вугілля тут і близько немає. Це спеціальна установка, що працює від електрики. Також, электроуголь вважається найбільш дорогим варіантом вугілля для кальяну.

Быстроразжигающийся вугілля або, як ще його називають селитрованный, популярний серед частих курців кальяну, так як має властивість швидко розпалятися (протягом 1 хвилини). Покритий вугілля невеликим шаром селітри, яка і сприяє швидкому раскаливанию.

Сірники або запальничка – це те, що допоможе Вам розпалити вугілля. Быстроразжигающийся вугілля краще подпалівать, де-то, на балконі або на вулиці, так як при згорянні шару селітри виділяється їдкий неприємний запах. Вугілля можна класти на кальян після того, як він перестане іскритися.

Селитровый вугілля має вигляд таблетки (шайби) діаметром 30-40мм. Горить даний вид вугілля близько 20-40 хвилин. Негативним фактором використання селитрового вугілля є його властивість псувати смак і запах диму.

Краще всього використовувати натуральний деревне вугілля

Він диму надає приємний смак. Натуральний деревне вугілля може складатися з різних порід дерев: кокосового, лимонного або навіть виноградної лози і сливової кісточки. Такий вугілля для кальяну довше зберігає тепло, не димить і не виділяє неприємний запах.

Натуральний вугілля – спресований у невеликі бруски, які необхідно розламувати на потрібні шматочки. Єдиним мінусом даного вугілля вважається те, що його потрібно довго розігрівати (5-7 хвилин) до того, як використовувати в кальяні.

Це можна робити, як на електроплиті, так і газовій плиті. Для цього потрібно використовувати невелику сковорідку, щоб не пошкодити плиту. Вугілля потрібно зняти з вогню, коли побачите освіта сірого попелу зовні бруска, і почервоніння всередині його.

З даної статті Ви зрозуміли, що вугілля кладеться на фольгу кальяну в розпеченому вигляді. Розпалити вугілля для кальяну можна за допомогою сірників, запальнички або плити, все залежить від того, який вугілля Ви собі обрали. Вугілля потрібно акуратно викласти на кальян для того, щоб шматочки не впали на поверхню, на якій розташований кальян.

Якщо вугілля кальяну перетворився в попіл – це знак, що необхідно покласти новий. Як розпалити вугілля для кальяну залежить від того, який вугілля Ви вибрали для використання. Ми сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам у виборі вугілля для кальяну, який підкреслить досконалий смак всього кальяну, включаючи його рідину і тютюн.

Написати коментар