Як вибрати електронну кальян?

29.07.2017

Для того щоб вибрати електронний кальян Вам потрібно спочатку визначиться c розміром. Також дуже важливу роль відіграє частота куріння та збираєтеся Ви носити його з собою.

За розміром електронні кальяни діляться на три типи: кишенькові, великі та електронна ручка кальян. Кишеньковий кальян досить зручний у використанні. В середньому такий кальян розміром 40 див. Носити його можна всюди, досить покласти його в сумку або просто взяти в руку.

Великі кальяни мало чим відрізняються від звичних традиційних кальянів. Вони підходять для стаціонарного використання, і не потребують підготовки. Щоб палити такий кальян потрібно тільки підібрати аромат.

Електронна ручка кальян практично аналог електронної сигарети. Він мало чим нагадує звичайний нам кальян, але по-своєму оригінальний.

Як влаштований кальян?

Головні складові електронного кальяну це атомайзер, акумулятор і рідина для куріння. Всі інші елементи відіграють суто декоративну роль. Пар в електронному кальяні утворюється в парогенераторі.

Тютюн замінили спеціальною рідиною, якій необхідно періодично заправляти кальян. До складу цієї рідини входять пропілен гліколь і гліцерин. Вибрати заправку для кальяну можна на свій смак. Існую як безнікотинові рідини, так і нікотинові.

Як заправляти електронний кальян?

Заправляти кальян простіше простого. Необхідно залити приблизно 3 мл рідини для заправки в спеціальний отвір. Для зручності можна використовувати шприц з голкою. Або ж якщо картридж у Вас вже відслужив своє, то його слід замінити на новий.

Електронним кальяном дуже просто користуватися. Його не треба спеціально заправляти і раскуривать. Він завжди готовий до куріння. Достатньо заправити рідиною, з’єднати всі частини згідно інструкції і зарядити пристрій. Можна насолоджуватися ароматним паром.

Після тривалого куріння рекомендуємо розібрати кальян. Для цього потрібно відкрити кришку і висунути картридж. Після цього можна зняти мундштук і почистити всі елементи електричного кальяну.

Тепер Ви знаєте, як правильно обходиться з електронним кальяном. Це дуже просто і є зручним варіантом куріння кальяну.Написати коментар