1.    
  2.     Як зарядити кальян

Як зарядити кальян

Для того, щоб зарядити кальян нам знадобиться колба, шахта, шланг, блюдце і чашечка для тютюну. Почнемо з того, що наллємо звичайну дистильовану воду в колбу. Після цього перевіряємо рівень води. У правильному кальяні рівень води повинен приблизно на 2 – 2,5 см занурювати в себе нижню частину шахти. Тепер необхідно надіти шланг, блюдце і чашу. Чашу надягаємо за допомогою спеціального ущільнювача, для того, щоб герметизація між чашею і шахтою була максимальною.


Після того, як склали кальян, знімаємо чашу і забиваємо її тютюном. Тютюн повинен бути вологим, але не занадто мокрим або занадто сухим. Тютюн для кальяну пухко укладається в чашу кальяну. Після, в тютюні проробляють маленький отвір, що з’єднує низ чаші з її верхи, для проходження виробленого диму. Потім обволікає чашу фольгою, яку склали в два рази блискучою стороною всередину і проробляємо голкою маленькі отвори. Цими дірочками ми повинні покрити весь периметр фольги, туго натягнутою поверх чаші. В самому центрі фольги нам потрібно зробити отвір побільше, воно буде головним, через яке буде потрапляти основна кількість тепла від згорає вугілля. Після, це тепло буде проходити через тютюн, потім охолоджуватися по шахті, в прохолодній воді і вже через трубку ми будемо вдихати прохолодний дим.


Тепер нам необхідно підготувати вугілля. За допомогою щипців беремо одну пластинку саморазжигающегося вугілля і акуратно підпалюємо його. Вугілля просочений селітрою, тому, він відразу запалюється. Вугілля потрібно обпалити з усіх боків, щоб прогрівся рівномірно. Далі ми кладемо вугілля зверху в чашу, після чого залишається розкурити кальян. Зробивши кілька глибоких, повільних затяжок – кальян можна палити.


Магазин Embargo Shop запропонував Вашій увазі один із способів, як зарядити кальян із звичайної води і тютюну. Рідина для колби і смак тютюну можна підбирати по своєму смаку.


Експериментуйте з наповнювачами кальяну і отримуйте задоволення від куріння.

Написати коментар