Як зробити кальян на фруктах – покрокова інструкція

16.08.2017

Якщо Ви вже встигли скуштувати всілякі тютюн і суміші, то наступним кроком в отриманні задоволення від ароматного диму може стати кальян на свіжих фруктах. Порадувати себе настільки екзотичним насолодою можна в будь-якому кальян-барі, але набагато приємніше приготувати фруктову чашу своїми руками.

Цей ритуал не зрівнятися з традиційним засипанням тютюну і розпалюванням вугілля, адже замість звичайної чаші використовується унікальна родзинка у вигляді стиглого фрукта. Аромат кальяну на фруктах буде набагато смачніше і екзотичний.

Тривалість куріння збільшується в кілька разів із-за вологості тютюну під фруктової чаші. А тютюн буде тліти набагато довше. Головне, щоб фрукт не був занадто м’яким і дуже великим, інакше центр опори кальяну зміститися, і він впаде.

В якості прикладу розглянемо процедуру приготування кальяну на яблуці!

Для цього найбільш придатними виявляться тверді сорти зелених яблук, бо вони не так інтенсивно пускають сік і добре тримають форму. Переспевшее яблуко може розповзтися і потекти в шахту, і тоді все задоволення буде зіпсовано.

Також не рекомендуємо використовувати апельсин, банан, мандарин, червоне яблуко, так як ці фрукти не жаростійкі. Отже, вибираємо яблуко середнього розміру, бо для великого фрукта знадобитися відповідна кількість тютюну, а надто маленьке не підійде для вирізання отвору.

Засипаний всередину яблука тютюн ні в якому разі не утрамбовуємо!

На наступному етапі потрібно зрізати верхню частину яблука і зробити з нього чашу, яка б одяглася на шахту Вашого кальяну. Верхівка яблука повинна бути плоскою, а серцевина вирізаної по колу таким чином, щоб в неї можна було покласти тютюн. Зверніть увагу на те, щоб основа фрукта була шириною 2-3 см, а не складалася з однієї шкірки.

Потім на верхню частину мундштука для чаші одягається фольга з виконаними дірками і нагвинчує яблуко. Фруктова чаша повинна обтягуватися складеною в кілька разів фольгою герметично, щоб конструкція не пропускала повітря.

Готову чашу слід закрити металевою сіткою або фольгою!

Якщо вибрали останню, то не завадить скористатися зубочистками і зробити у фользі побільше маленьких дірочок. Ті ж зубочистки згодяться для фіксації фольги по краях фрукта.

Тютюн краще всього вибирати фруктовий, а замість звичайної води використовуйте сік з додаванням кубиків льоду. Залишилося розпалити вугілля і накрити її ковпаком. Фруктовий кальян готовий! З ананасами, грейпфрутами і динями справа йде приблизно таким же чином.

Написати коментар