1.    
  2.     Яку трубку для кальяну вибрати?

Яку трубку для кальяну вибрати?

Трубка для кальяну повинна бути широкою і довгою. Виріб найкраще купувати з якісного матеріалу, такого як шкіра. А для того, щоб курити кальян завжди було приємно, міняйте шланг раз в 3-4 місяці.

Сьогодні трубки для кальянів є універсальними. Але, щоб не помилитися у виборі, вибираючи ту чи іншу трубку, потрібно враховувати один важливий факт – це не просто аксесуар для кальяну, це фільтр для шкідливих речовин. Ось і виходить, що чим довше шланг трубки, тим менше ми завдаємо шкоди своєму здоров’ю. І, зрозуміло, чим шланг довше, тим менше ймовірність, що Ви перекинете кальян.

Яку трубку варто купувати?

Професіонали рекомендують купувати трубки не коротше приблизно 1,6 метрів. Ідеальна довжина – 180-200 див. Під час куріння, завдяки такій трубці можна перебувати на більш зручному і комфортному відстані від кальяну і насолоджуватися процесом куріння без будь-яких складнощів і зусиль. Так що, купуючи трубку, звертайте в першу чергу на довжину самого шланга.

Про якість куріння також говорить товщина шланга і матеріал з якого вона була виготовлена. Так, через тонкий шланг по шахті дим проходить повільніше, ніж, наприклад, через товстий. До того ж, охолоджується сильніше. А, як відомо, чим холодніша дим, тим насиченіший смак і аромат.

Трубка з потовщеним шлангом має багато переваг таких, як, щільність диму і легкість тяги, тому що у такого шланга пропускна здатність набагато вище, ніж у тонкого. Це відбувається за рахунок великого внутрішнього діаметра. Також тонкий шланг набагато швидше засмічується, і його доведеться частіше чистити. Тому радимо Вам купувати трубку тільки з товстим шлангом. Він буде набагато простіше куриться і доглядати за таким виробом дуже легко.

Дротяну трубку купувати не радимо. Такий виріб не довговічне і існує велика ймовірність, що дріт зашкодить матюкав шланга.

Трубки для кальяну мають різні характеристики. Тому, перед покупкою потрібно добре з ними ознайомитися. Трубка в першу чергу повинна бути практичною і зручною у використанні.

Якісні трубки для кальяну – запорука приємного кальянокуренії

З часом зношується і потребує заміни. Саме тому кальян може куриться не так легко. Причина в старому шлангу і трубці. Тому вчасно міняйте аксесуари до кальяну і насолоджуйтеся приємним курінням. Замовити і купити трубки для кальяну Ви можете в нашому інтернет магазині.

Написати коментар