1.    
  2.     Який тютюн для кальяну краще вибрати?

Який тютюн для кальяну краще вибрати?

Який би хороший кальян Ви не купили і як би ретельно його не приготували, а бажаного результату і густого ароматного диму можна так і не домогтися, якщо тютюн підібраний неправильно.

Які сорти є найбільш якісними?

Основна відмінність тютюну для кальяну від сигаретних сортів полягає в тому, що вони містять велику кількість вологи, від якої в основному і залежить, настільки густим буде дим при курінні.Перший вид, про яку хотілося б розповісти, це томбак, що складається з звичайного сигаретного тютюну з великим вмістом нікотину та відсутністю додаткових аромадобавок. Сам по собі він мало чим цікавий, тому в більшості випадків використовується для приготування спеціальних сумішей для куріння. Перед тим, як покласти томбак в чашу, його потрібно попередньо змочити водою і віджати.

Наступний вид – журак!

Він складається з описаного вище тютюну з домішкою фруктових шматочків і ароматних листя. Даний сорт користується величезною популярністю на батьківщині кальянів, але знайти його в наших магазинах досить складно.Особливим авторитетом у більшості любителів побалувати себе ароматним димом користується сорт тютюну під назвою Муассил. Фактично, ця курильна суміш мало чим нагадує звичайний тютюн, бо в ній відсутні шкідливі для організму смольные речовини. До складу Муассила входять переважно натуральні інгредієнти, такі як мед, патока, шматочки фруктів.

Найкращий тютюн – це той, аромат якого Вам найбільш приємний!


У кожного досвідченого курця кальяну є свій сорт тютюну, який, на його думку, найкращий. Новачку ж можна порадити поекспериментувати з різними видами, виробниками і ароматами. Якому з численних сортів Ви б не віддали свою перевагу, тютюн повинен мати характерну консистенцію, що нагадує густе варення. Крім того, він повинен володіти сильним ароматом – із відкритої упаковки аромат тут же поширюється по всій кімнаті. Самі дивні смаки виходять в результаті експериментів, тому можна сміливо змішувати різні види «мокрих» табаков, не боячись зіпсувати аромат первинної сировини.
Написати коментар