1.    
  2.     Який вугілля для кальяну краще вибрати?

Який вугілля для кальяну краще вибрати?

Перш ніж перейти до вибору та купівлі вугілля для кальяну, слід зазначити, що класифікація продукту досить розмита: деякі ділять на три групи деякі на чотири. Ми ж зупинимося на першому варіанті.

Які види вугілля для кальяну існують?

Пресований або натуральний.По-перше, пресований або натуральний. Матеріалом для її виготовлення слугує деревина. Найчастіше можна побачити прямокутники вкриті сріблянкою або довгі бруски. Перші дозволять рук залишитися чистими. Цей вид вугілля, безперечно, має приголомшливий аромат, але його використання дуже незручне. Для розігріву потрібен певний час. До того ж кераміка і скло в цей проміжок може зіпсуватися під впливом високої температури. Кращим виходом у такій ситуації є придбання плитки на одну конфорку.Селетрованный.По-друге, селитрованный. Він має значну перевагу у часі порівняно з попереднім варіантом, але при цьому великі недоліки в інших аспектах. Форма та колір вугілля нагадує шайбу. Він покривається селітрою, яка дуже швидко нагрівається, розігріваючи заодно і сам вугілля. У процесі згоряння виділяється їдкий запах. У підсумку необхідно виходити в інше приміщення для розігріву і лише після класти вугілля на кальян. Багато, хто пробував цей вид залишалися дуже незадоволеними запахом, який сильно залежить від якості продукції.Електричні вугілля.по-третє, «електричні вугілля». Цей вид характеризується відсутністю вугілля. Замість нього використовується пристрій зі спіраллю наколювання і помпою, яка постачає повітря. У такого вугілля, можна сказати, немає вад подібних попереднім видам, але він далеко відійшов від традицій. До того ж вартість такого приладу досить велика.

Який вугілля для кальяну краще вибрати?

Три виду, який купити – кожен вибирає сам, враховуючи плюси і мінуси, а також свій смак і принципи. Хочете швидкі процес підготовки виберіть другий чи третій. Якщо головне аромат, кращим варіантом стане перший. Якщо ви віддаєте перевагу дотримуватися традиції, на третій можна і не задивлятися. У підсумку все зводиться до особистості покупця. Зробивши вибір, залишається тільки вирішити де придбати вугілля для кальяну. Тут не буде великих проблем магазин у вашому місті або інтернет-магазин. Головне при покупці переконайтеся в якості продукту.

Написати коментар