1.    
  2.     Єгипетський кальян – розкіш і загадка Сходу

Єгипетський кальян – розкіш і загадка Сходу

Без цього східного аксесуара не обходиться жодне свято. І, до речі, найякісніші та надійні вважаються саме прилади, виготовлені в Єгипті.

Безумовно, кальян – традиційний арабський аксесуар для куріння!

Дим з такого приладу тягнеться легко, не вимагаючи особливих зусиль. Як кажуть єгиптяни – немов п’ється. Тютюн може бути як легким, так і міцним, або навіть з особливим смаком і ароматом. Варіацій безліч. У самій же країні фараонів і пірамід воліють курити кальян з тютюном, який просочений медом і спеціями. Купити єгипетські кальяни в комплекті з тютюном можна прямо на нашому сайті – швидко і недорого.

Виробляють справжні єгипетські Наргіле тільки вручну!

Тому вони так цінні багатьма туристами, так як це не тільки прилад для куріння, але і прекрасний, оригінальний подарунок або сувенір. Основа таких аксесуарів тільки справжнє кольорове скло. А ось форму і забарвлення вже замовляє і вибирає сам споживач і виробник-замовник. Характерна для оригінальних єгипетських кальянів риса – вишукана розпис, розмальовка та стрічка з чистого вісімнадцяти каратного золота. Металеві елементи виготовляються із спеціальної нержавіючої сталі, а також можуть виготовляти з хромованої латуні. Що стосується самого шланга кальяну, то він здійснюється з справжньої шкіри, причому він повинен бути абсолютно герметичним.

Кількість отворів в кальяні може бути різним!

Якщо є в наявності два отвори, то до такого аксесуару додається і дві трубки. Якщо Ви купуєте кальян, то потрібно запастися і додатковими трубками, шлангами і скляною основою. Адже в гігієнічних цілях, деталі кальяну потрібно мити і щомісяця оновлювати. Єгипетські кальяни купити і замовити собі або другу в подарунок, можна в нашому інтернет магазині. Багатий вибір асортименту Вас підкорить, а ціни – приємно здивують.до Речі, для тих, хто не знав – існує золоте правило розкурювання шиша: перша затяжка повинна бути швидкою і короткою. Це для того, щоб насолодитися і відчути особливий смак тютюну. Друга затягування повинна бути довгою, а ось вже третя – звичайної, після якої починається релакс і насолода процесом куріння. Як правило, кальян не поєднують з алкоголем, тобто його не курять, одночасно запиваючи алкогольними напоями. Для цього існує чай каркаде.Так що, купуючи розкішний, оригінальний єгипетський кальян, Ви купуєте в першу чергу, особливий смак і аромат екзотики країни фараонів і уноситесь у світ багатства, краси та магії Сходу.Написати коментар