Кальян бар – Narikela Neo

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 rating, 2 votes)
Loading...
|
Просмотры: 995

м. Київ вул. Гоголівська, 11/39

Додати інформацію про об'єкт

Кальян бар Narikela Neo - контакти

Нарікелла Нео на Гоголівській – це класична кальянная, той тип закладів, який швидко і щільно увійшов в життя студентів і багатьох інших жителів міста 4-5 років тому. Тут немає кухні, приміщення знаходиться в підвалі, а дим кальянів чути ще з вулиці. І в цьому всьому є свій антураж! В NEO є ігрова кімната з Playstation, є хороший асортимент чаю / тютюну / марок кальянів. Звичайно ж, тут знайдеться повний спектр настільних ігор: Еліас, Монополія, нарди, шахи та ін.

В цілому, це молодіжне заклад: сюди приходять компаніями студенти, багатьох ваблять знижки, які діють кожен будній день (про них можете почитати нижче), когось вабить зручне розташування в тихому центрі, хтось приходить поговорити про життя за димним кальяном, а хтось – пограти в PS. Так що Нарікела Нео на Гоголівській заповнена щодня майже на 100%. Відвідувачі часто знайомі з персоналом, тому атмосфера тут досить дружна.

Ми видання критичне і неупереджене, тому пишемо і про недоліки. Їх не багато:     Не можна платити карткою;     витяжка не до кінця справляється з потужним потоком відвідувачів;     ні кухні

Закрывающий col xx-12 l-8